Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Certanium 707SP GOLD elektroda do wszystkich stali

Uniwersalne bardzo mocne elektrody do spawania i łączenia w każdej pozycji do każdego rodzaju stali czarnej oraz nierdzewnej.

Zastosowanie

Stale trudne do spawania i różnych typów. Stale narzędziowe, manganowe, stopowe, węglowe i staliwo, stal sprężynowa. Do łączenia i naprawy stali nieznanych typów lub różnych typów, możliwość usuwania śrub i zepsutych sworzni. Elektroda nadaje się do spawania we wszystkich pozycjach. Łatwe zajarzenie i ponowne zajarzenie dzięki czemu jest najlepsza dla utrzymywania urządzeń w ruchu. Łatwe spawanie prądem przemiennym i stałym oraz niewielka ilość odprysków. Spoina nadaje się do obróbki mechanicznej i można ją obrabiać zaraz po nałożeniu. Typowe zastosowanie: wysięgniki dźwigów, stale narzędziowe, sprężyny płytkowe (resory piórowe), uzębienia kół zębatych, napędy ślimakowe i łańcuchowe, łańcuchy i haki (np. sprzęgi kolejowe).

Parametry

Do spawania wszystkich stali, również wysokostopowych. Dobra odporność na korozję i wysoką temperaturę. Spoina jednorodna bez pęknięć. Stabilny łuk nawet przy małym natężeniu prądu. Doskonała do usuwania urwanych śrub i sworzni. Można spawać powierzchnie zardzewiałe i zanieczyszczone.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 84270 - Certanium 707SP Gold, 2,4 mm; 84271 - Certanium 707SP Gold, 3,2 mm; 84272 - Certanium 707SP Gold 4,0 mm

« powrót do listy produktów