Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Certanium 889 SP elektroda do żeliwa

Elektrody do spawania w każdej pozycji wszelkiego rodzaju żeliwa, staliwa jak również do spawania stali czarnych z żeliwem lub staliwem.

Zastosowanie

Do spawania wszystkich żeliw: szarych, żeliw stopowych, ciągliwych, sferoidalnych, żeliw perlitycznie modyfikowanych oraz staliw. Polecane do korpusów maszyn, zębów kół łańcuchowych, korpusów i obudów, naprawy i odbudowy zepsutych i zużytych części. Certanium 889SP to unikalna elektroda pozwalająca na wykonanie spoiny wolnej od pęknięć bez podgrzewania wstępnego. Bimetaliczna konstrukcja drutu rdzenia pozwala na pracę Certanium 889SP w szerokim zakresie natężenia prądu spawania bez obawy o przegrzania elektrody. Ponieważ elektroda nie przegrzewa się, a jest stabilna, nie zgaśnie podczas pracy oraz elektroda nie przykleja się do materiału. Jednocześnie spawana powierzchnia nie nagrzewa się zbyt mocno poza obszarem spawania. Elektrodą tą można spawać elementy, których powierzchnie pokryte są olejami, smarami czy też innymi zanieczyszczeniami. Spoina wytworzona za pomocą tej elektrody jest gładka, nieporowata i może być łatwo obrabiana.

Parametry

Możliwość spawania w każdej pozycji. Brak mikropęknięć po spawaniu. Można spawać powierzchnie zardzewiałe i zanieczyszczone. Możliwość spawania miękkich stali wraz z żeliwem, staliwem. Nie wymaga wstępnego podgrzewania materiału.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 22001 - Certanium 889 SP 2,40 mm; 22003 - Certanium 889 SP 3,25 mm; 22006 - Certanium 889 SP 4,00 mm; 22009 - Certanium 889 SP 4,80 mm

« powrót do listy produktów