Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

DPF Cleaner Plus preparat do filtrów

Specjalistyczny preparat podwójnego działania, który po dodaniu do zbiornika paliwa z olejem napędowym regeneruje / czyści układ paliwowy z zanieczyszczeń.

Zastosowanie

Oczyszcza i przywraca funkcjonalność filtra cząstek stałych. Nadaje się również do czyszczenia całego układu paliwowego. Produkt może być stosowany do wszystkich olejów napędowych oraz z silnikiem wysokoprężnym każdej marki. Produkt może być stosowany jako środek zapobiegawczy zablokowaniu DPF lub jako rozwiązanie przy pierwszych oznakach problemów z regeneracją DPF. Zazwyczaj jest to sygnalizowane przez świecenie się kontrolki ostrzegawczej. Jeśli filtr DPF jest całkowicie zablokowany, a silnik nie da się uruchomić, produkt ten nie rozwiąże problemu. Filtr DPF musi być zdemontowany i czyścić ręcznie preparatem KENT Multi Cleaner (80260/80261).

Parametry

Sprawdzona technologia obniża temperaturę wypalania sadzy. Zawiera dodatki do usuwania zanieczyszczeń w układzie paliwa. Pomaga zmniejszyć emisję spalin. Nadaje się do wszystkich rodzajów oleju napędowego. Rozwiązuje blokowanie DPF w pojazdach jeżdżących na krótkich trasach.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 86169 - DPF Cleaner Plus

« powrót do listy produktów