Jesteśmy na Google+
Google+

About Us

Accredited distributor of 3M and DYNABRADE

Dostarczamy narzędzia pneumatyczne oraz materiały ścierne do obróbki metalu, drewna i powłok lakierniczych!

Firma PiK powstała w 1991 roku. Od początku naszej działalności głównym celem było dostarczenie wysokiej jakości materiałów ściernych oraz narzędzi pneumatycznych. Aby zrealizować ten cel nawiązaliśmy współpracę z dwoma wiodącymi pod tym kontem firmami na świecie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm 3M i DYNABRADE. Firma 3M w swojej ofercie posiada szeroka gama materiałów ściernych w postaci rolek, dysków i mniejszych narzędzi a także materiałów mikrościernych gwarantujących wysoką jakość wykończenia a także redukcję kosztów produkcji. Natomiast firma DYNABRADER to producent wysokiej klasy narzędzi pneumatycznych do szerokiej gamy zastosowań technicznych, takich jak cięcie, szlifowanie, polerowanie.

Rzetelna i profesjonalna obsługa naszych klientów to nasza domena. Dostarczanie im wysokiej jakości materiałów oraz narzędzi w uzgodnionych terminach i cenach jest dla nas niezwykle ważne. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachową i szybką pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego produktu oraz jego zastosowania. Uznanie i zaufanie jakim cieszymy się u naszych odbiorców motywują nas do stałego rozszerzania asortymentu produktów i podnoszenia jakości oferowanych usług. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem handlowym. Ciągle poszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski.