Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Fuel Guard II preparat do paliwa

Fuel Guard II unikalny, bardzo silny i skuteczny środek czyszczący do układów paliwowych z silnikami benzynowymi i diesel'a, zapewniający smarowanie i ochronę antykorozyjną.

Zastosowanie

Aktywny składnik zawarty w FDD II ma zdolność do skutecznego mieszania wody z paliwem (dekarbonizowanie) i przeprowadzenia tak powstałej mieszanki do układu spalania. Zapobiega zamarzaniu paliwa oraz zatykaniu się filtrów. Pozostałe dodatki zapewniają smarowanie, zabezpieczenie antykorozyjne i antyoksydacyjne co pozwala na czystą i równą pracę silnika. Fuel Guard II zawiera ulepszony system do usuwania wody z układu paliwowego, aby uniknąć korozji i wzrostu mikroorganizmów. FDD II jest zmywaczem stosowanym w systemach paliwowych z silnikami diesel'a i silnikami benzynowymi. Po zaaplikowaniu zmywacza do baku lub dla przyspieszenia procesu, przez filtr paliwa, układ paliwowy jest czyszczącą mieszaniną paliwo/FDDII. Fuel Guard II usuwa zabrudzenia (smoły i żywice zawarte w paliwie) i jednocześnie smaruje ruchome części systemu. FDD II redukuje poziom emisji zanieczyszczeń (test spalin), ułatwia odpalanie zimnego silnika, przywraca sprawność silnika (oszczędność paliwa). FDD II jest chemicznym zmywaczem, który rozpuszcza zabrudzenia w przeciwieństwie do zmywaczy proszkowych, które usuwają zabrudzenia przez szorowanie.

Parametry

FDD II jest bezpieczny dla katalizatorów, silników Hdi, filtrów cząstek stałych. Smaruje elementy systemu paliwowego. Wiąże wodę i miesza się z paliwem. Zawiera przeciwutleniacze.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 83970 (FDDII) - 250 ml butelka plastikowa, 83975 (FDDII 5L) - 5 L, 83977 (FDDII 200L) - 200 L

« powrót do listy produktów