Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Improved Screenfix klej do szyb

Improved Screenfix jest zaawansowanym technologicznie, wolnym od izocyjanów klejem do szyb samochodowych o szybkim czasie wiązania. Czas wyjazdu auta już po 90 min. (pojazdy z 2 airbag).

Zastosowanie

Stworzony specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego. Idealny produkt do bezpośredniego wklejania szyb (przednich, bocznych i tylnych) w pojazdach. Ze względu na swoje unikalne właściwości adhezyjne oraz bardzo mocną siłę przyciągania jest idealnym produktem do wymiany szyb w pojazdach, których przestój jest bardzo kosztowny, np. samochody dostawcze, autobusy. Nadaje się także do klejenia metalu, szkła, drewna, większości plastików, włókna szklanego, gumy, ceramiki, poliestrów oraz kombinacji tych materiałów.

Parametry

Nie zawiera izocjanów. Bezpieczny w użyciu. Szybko wiąże. Jednokomponentowy. Łatwo się czyści. Doskonała przyczepność. Nie wymaga stosowania specjalnych narzędzi ani podkładu. Nie "kładzie się". Nie brudzi. Nie ma strat produktu. Front crash test wg normy FMVSS212 (Federal Motor Vehicle Safety Standard 212). Gwarancja bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 84933 - Improved Screenfix 290 ml kartusz, 84934 - Improved Screenfix 400 ml foliowe "kiełbasa"

« powrót do listy produktów