Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Nutlock klej do śrub średni

Usuwalny środek o właściwościach klejących, pomocny przy montażu śrub i wkrętów, zapobiega obluzowywaniu się elementów pod wpływem drgań. Nie kapie, szybko wiąże.

Zastosowanie

Nutlock został stworzony z myślą o czasowym łączeniu śrub, wkrętów i innych drobnych elementów, których demontaż będzie potrzebny w przyszłości. Powłoka tworzona przez Nutlock zapobiega zagubieniu drobnych elementów i zapewnia ich idealne dopasowanie, jednocześnie dając możliwość ich demontażu w dowolnej chwili. Zapobiega przeciekaniu i korozji. Typowe zastosowania to mocowanie plastikowych owiewek motocykla do ramy co pozwala na ich zdejmowanie w dowolnym momencie. Inne zastosowanie to uszczelnianie przestrzeni wokół śrub.

Parametry

Jest odporny na oleje - gwarantuje szczelność nawet jeżeli łączone elementy nie były idealnie czyste. Łatwy w aplikacji. Usuwalny - elementy są demontowane przy użyciu standardowych narzędzi. Powstała powłoka jest odporna na środki chemiczne, smary i inne płyny stosowane w przemyśle. Szybko działa - nie kapie, szybko wiąże.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 34700 - butelka 50 ml

« powrót do listy produktów