Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Patch n Bond Alu kit epoxydowy z aluminium

Nie rdzewiejący, plastyczny, wzmocniony aluminium kit epoxydowy. Do szybkich i trwałych napraw większości powierzchni aluminiowych.

Zastosowanie

Dwukomponentowy epoxydem w formie wałka do trwałych napraw: wgnieceń, rys, rozcięć, dziur itp. Do wielu zastosowań jak np.: obudowy, części form, elementy odlewane. Idealny do napraw awaryjnych oraz trwałego odtworzenia części aluminiowych: klimatyzatorów i jego komponentów, agregatów chłodniczych, części maszyn, masztów, felg aluminiowych, rur i połączeń rurowych, rynien, wyrwanych gwintów, aluminiowych części silników i skrzyń biegów, elementów łodzi, samochodów, kempingów. Patch n Bond Alu nie zawiera rozpuszczalników. Łączy się z materiałem naprawianym i po stwardnieniu nie można go rozdzielić. Nadaje się do użycia na zewnątrz pomieszczeń i jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Parametry

Wzmocniony aluminium kit epoxydowy - gotowy do użycia w ciągu 1 minuty. Łatwy i efektywny do napraw aluminium. Nie kurczy się, nie "siada". Pozwala na naprawy tam, gdzie nie jest możliwe spawanie. Zastyga po 15 min., po 45 min. nadaje się do obróbki mechanicznej np.: wiercenie, gwintowanie, frezowanie. Praktyczna forma wałka gwarantuje każdorazowo jednakową proporcję mieszanki składników. Konsystencja plasteliny zapobiega kapaniu, brudzeniu powierzchni i zapewnia czyste zastosowanie.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 85858 - Patch n Bond Alu 114 g wałek

« powrót do listy produktów