Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Quick Seal masa klejąco-uszczelniająca

Wysokiej jakości masa klejąco - uszczelniająca na bazie polimerów modyfikowanych silanem (MS Polimer). Bezpieczna dla środowiska, odporna na promienie UV i starzenie się. Przylega do zagruntowanego, zamalowanego i gołego metalu, powierzchni ocynkowanych, aluminium, drewna i do większości plastików bez konieczności użycia podkładu.
 

Zastosowanie

Zastosowanie w przemyśle samochodowym: uszczelnienie drzwi, dachu i podpór maski, błotników, podłóg bagażników, zawieszenia oraz wszystkich połączeń wykonanych na zakładkę lub "na styk". Klei metal, szkło, drewno, większość plastików, włókno szklane, gumę, ceramikę, beton, cegłę, polistyren oraz wszelką kombinację tych materiałów. Klei i uszczelnia, również mokre powierzchnie.

Parametry

Nie zawiera rozpuszczalników, izocyjanów. Nie ciągnie się, absorbuje wilgoć. Nie opada, nie spływa, nie osiada, nie "kładzie się". Nie pęka i nie kurczy się. Charakteryzuje się wysoką lepkością i elastycznością. Może być aplikowany na mokro lub na sucho.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 34501 - Quick Seal biały 290 ml kartusz; 34502 - Quick Seal szary 290 ml kartusz; 34503 - Quick Seal czarny 290 ml kartusz

« powrót do listy produktów