Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Studlock klej do śrub mocny

Środek o wyjątkowych właściwościach klejących, służy do mocowania na stałe śrub i innych gwintowanych elementów, które nie będą w przyszłości dementowane. Tworzy szczelną powłokę odporną na środki chemiczne, paliwa, smary i większość innych płynów przemysłowych.

Zastosowanie

Studlock został stworzony z myślą o stałym łączeniu śrub, wkrętów i innych drobnych elementów, których demontaż w przyszłości nie będzie wymagany. Stosowanie środka nie wymaga dokładnego czyszczenia elementów, a jego nadmiar można łatwo usunąć. Typowe zastosowania to mocowanie elementów cylindrów, kółek zębatych, elementów skrzyń biegów, sworzni, misek olejowych, panewek, tulejek itp.

Parametry

Odporny na oleje - gwarantuje szczelność nawet jeżeli łączone elementy nie były idealnie czyste. Łatwy w aplikacji. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością (>20Nm) - dobrze uszczelnia. Powstała powłoka jest odporna na środki chemiczne, smary i inne płyny stosowane w przemyśle. Szeroki zakres temperatur: od -55°C do +150°C - może być stosowany do uszczelniania elementów silnika.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 34701 - butelka 50 ml

« powrót do listy produktów