Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Ultrafill 2 podkład z wypełniaczem

Unikalny, szybkoschnący podkład z wypełniaczem w aerozolu. Wysokie właściwości wypełniające i łatwość szlifowania. Dostępny w 3 kolorach.

Zastosowanie

Ze względu na dobrą przyczepność i elastyczność jest idealnym produktem do gruntowania i wypełniania tworzyw sztucznych oraz powierzchni metalowych przed lakierowaniem. Nadaje się do drobnych napraw np. niewielkie uszkodzenia w przypadku stłuczki i zarysowania, jak rówież do pokrycia przeszlifowań i małych detali np. obudowy lusterek bocznych. Do stosowania na prawie wszystkich powierzchniach z tworzyw sztucznych i metali, np.: pokrywa silnika i bagażnika, poszycia boczne i drzwi, słupki A, B i C, dach samochodu, zderzaki, obudowy lusterek zewnętrznych.

Parametry

Jednokomponentowy. Przetestowany wg BS EN ISO 9227 - odporność na sól: 7 dni prób dały doskonałe wyniki. Ulepszone właściwości zapobiegające osadzaniu się materiału w puszce. Wysoka zawartość substancji wypełniających. Bardzo dobra siła wypełniania i krycia. Bardzo elastyczny. Kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi systemami lakierniczymi, łącznie z wodnymi. Doskonała przyczepność na wszystkich powierzchniach. Szybkie schnięcie - 20 minut.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 86071 - Ultrafill 2 czarny - 500 ml, 86072 - Ultrafill 2 szary - 500 ml, 86073 - Ultrafill 2 biały - 500 ml

« powrót do listy produktów