Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

White Grease III smar przeźroczysty średniej lepkości

Przeźroczysty smar na bazie wapnia o średniej lepkości, mający wiele zastosowań. Posiada doskonałe właściwości smarne chroniące przed korozją na skutek działania słonej wody. Odporny na ciepło i zimno.

Zastosowanie

Powszechnie stosowany w warsztatach blacharsko - lakierniczych, podczas przeglądów technicznych pojazdów, do smarowania zamków drzwiowych, zawiasów i ograniczników otwierania drzwi. Stosowany również w innych miejscach, tj. prowadnice siedzeń samochodowych, pedały hamulcowe i sprzęgła, zaczepy i zawiasy pokrywy silnika, mechanizmy łączące przepustnicę i dławik, szyny szyberdachu, resory piórowe i regulatory okien. Jako smar na bazie wapnia, w przeciwieństwie do preparatów litowych, nie powoduje pęcznienia nylonu, dzięki czemu może być bezpiecznie używany w miejscach takich jak szyny szyberdachów i szyny naczep kurtynowych.

Parametry

Smar na bazie wapnia. Nie zawiera silikonu. Doskonała przyczepność. Wiskostatyczny. Przeźroczysty. Bez szkodliwych rozpuszczalników. Zawór 360°. Nie spływa i nie odchodzi. Zachowuje właściwości w szerokim zakresie temperatur.

Informacje dodatkowe

Numer art.: 50073 - White Grease III 500 ml aerozol

« powrót do listy produktów