Jesteśmy na Google+
Google+

Produkty

Autoryzowany dystrybutor firm 3M i DYNABRADE

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów. W ofercie m. in. materiały ścierne i narzędzia pneumatyczne.

Wirówki dekantacyjne Andritz

Wirówki ANDRITZ są zaprojektowane do pracy ciągłej i całkowicie automatycznej, bez jakiegokolwiek nadzoru, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu elektronicznego. Praca ciągła (24 h/d) jest oczywiście możliwa. Możliwe jest również zaprogramowanie momentu wyłączenia maszyny poza godzinami pracy wirówki.

Opatentowane śruby ANDRITZ zapewniają najwyższe osiągi, w zakresie zawartości suchej masy jak i stopnia wychwycenia (czystość odcieku), nawet na trudnych i zmiennych osadach.

Wszystkie części obrotowe są zabezpieczone przed zużyciem, a zwłaszcza powierzchnia trąca śruby – wymiennymi płytkami z węglika wolframu (patent).

Silnik główny i pomocniczy, pracujący jako generator, zapewniają napęd wirówki. Każdy silnik jest sterowany przetwornikiem częstotliwości. Ten system zapewnia możliwość optymalizacji prędkości bębna i śruby. Opatentowany system odzysku energii umożliwia odzysk energii z generatora (silnika pomocniczego) i przekazanie tej energii do silnika głównego.

Przekładnia planetarna, zapewniająca uzyskanie prędkości różnicowej jest przekładnią cykloidalną (nie zębatą), a przez to bardzo odporną na przeciążenia. Zapewnia ona dużą sprawność, a dzięki odporności na przeciążenia jej użytkowanie jest bardzo bezpieczne.

Regulacja poziomu cieczy w wirówce jest możliwa bez demontażu maszyny, a w wykonaniu specjalnym nawet podczas jej pracy.

Wytrzymałość maszyny zapewnia wyjątkowo długą eksploatację, jak również niskie koszty eksploatacji.

« powrót do listy produktów